ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401
تقدیر از داوطلبان شهرستان سیروان بمناسبت روز جهانی داوطلب

امام جمعه سیروان: افتخار میکنم عضو داوطلب هلال احمر هستم/ فعالیت مستمر و بی‌وقفه داوطلبان هلال احمر صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کرد

اعلام رضایت فرماندار شهرستان سیروان از عملکرد هلال احمر / فرماندار شهرستان سیروان: نقش داوطلبان هلال احمر در ارائه خدمات عام المنفعه و کمک به اقشار نیازمند و ارائه آموزش های همگانی برجسته است مراسم تقدیر از داوطلبان شهرستان سیروان با حضور، امام جمعه، فرماندار، بخشداران، روسای ادارات و اعضای شورای اجرایی شهرستان سیروان برگزار شد.

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، امام جمعه شهرستان سیروان در این مراسم گفت: داوطلبان هلال احمر شهرستان سیروان نیز در روزهای سختی که ویروس کرونا پدید آمد بسیجی وار و مجاهدانه در خدمت به مردم وارد شدند. 
 
وی با بیان اینکه افتخار میکنم خودم عضو داوطلب هلال احمر هستم، اظهار کرد: فعالیت مستمر و بی‌وقفه داوطلبان هلال احمر صحنه‌های درخشانی از بشردوستی را در اذهان ثبت کرد. 
 
در ادامه جناب آقای دکتر رحیمی مقدم فرماندار شهرستان سیروان ضمن تبریک و گرامیداشت روز داوطلب به کارکنان و اعضای داوطلب اظهار داشت: نقش داوطلبان هلال احمر در آمادگی و ارائه خدمات عام المنفعه شهرستان بالاخص کمک به اقشار نیازمند و ارائه آموزش های همگانی برجسته است ؛ کمک در جهت مقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون عمومی کرونا توسط داوطلبان هلال احمر بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
 
فرماندار شهرستان سیروان در پایان بیان کرد:افتخار میکنم که عضو این نهاد مقدس هستم و ضمن اعلام رضایت از عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان از زحمات مجموعه هلال احمر شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
 
 غلامی عضو شورای اجرایی و هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان ایلام با بیان اینکه روز داوطلب پاسداشت مقام و جایگاه افرادی ست که عاشقانه و بدون منت به دنبال خدمت به همنوعان خود و به معنای عام آن، بشریت هستند و حوزه  داوطلبان که می توان با افتخار از آن به عنوان خانواده بزرگ داوطلبی نام برد ، دارای فضایی صمیمی، پر انرژی، با خلاقیت و ایده پردازی بالا می باشد که هر فردی که وارد این سیستم می شود بدون شک در آن ماندگار می شود و به سختی از این فضا دل می کند.
 
شیروانیان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان ضمن تبریک روز جهانی داوطلب از زحمات داوطلبان جمعیت هلال احمر و بخصوص از فعالان این عرصه قدردانی کرد. 
 
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *