ایلام

چهارشنبه 31 شهریور 1400

پیام تبریک مشترک مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

 
مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در پیامی مشترک هفته دولت و روز کارمند را به پرسنل خدوم هلال احمر استان تبریک گفتند.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، متن پیام به شرح زیر است: 
 
هفته نخست شهریورماه هرسال بانام و یاد بزرگ مردانی از این مرزوبوم عجین شده که دولتمردی را نه با منصب و عنوان که با خون و شهادت خود معنا کردند.
 
هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.
 
هفته دولت یادآور گرامی داشت تلاش‌های تمامی انسان‌های خدومی است که بدون هیچ چشم‌داشتی در راه اعتلای ایران اسلامی و این آب و خاک در سنگر خدمت به ملت کوشیده‌اند.
 
اسطوره‌هایی که تا پای جان در راه خدمت به خلق کوشیدند و از بسیار دنیا به اندک آن بسنده کردند اما برای همیشه تاریخ یاد، نام و خاطره خود را در ذهن و اندیشه مردمانشان جاویدان ساختند و در عرصه عمل ثابت کردند که خدمت بی‌منت و بسندگی به قناعت، آدم خاکی را به شکوه و فر افلاکی می‌رساند.
 
چهارم شهریور ماه که در این هفته به صورت ویژه به نام روز کارمند نام نهاده شده، روزی است برای قدردانی از تلاش‌ها و زحمات آنانی که عمرشان را در راه خدمت به مردم صرف کرده، در این میان، کارکنان و عوامل جمعیت هلال احمر به عنوان قشری بشردوست و نیک اندیش اندیشه ای جز خدمت به خلق و تسکین آلام بشری در سر ندارند، آنهایی که شب و روز بی ادعا و مخلصانه و ایثارگرانه در راه خدمت خلق می کوشند و از جان مایه می گذارند و بدون شک پیشرفت هر جامعه ای مدیون وجود کسانی است که اندیشه آنها بشردوستی و خدمت به مردم آسیب دیده و آسیب پذیر است.
 
اینجانبان با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، فرا رسیدن روز کارمند را به همه کارمندان دولت در استان ایلام و به ویژه کارکنان خدوم و فرهیخته جمعیت هلال احمر استان ایلام تبریک و تهنیت می گوییم و توفیق ادامه راه آن بزرگان و خدمت خالصانه را از خدای متعال خواستاریم.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *