ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401

پیام تبریک مشترک مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت روز حسابدار

 
 مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ایلام در پیامی مشترک به مناسبت روز حسابدار، این روز را به کلیه همکاران حوزه خزانه داری تبریک گفتند.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان ایلام ؛متن این پیام بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
پانزدهم آذر ماه به نام روز حسابدار نامگذاری شده است به یقین هرآنچه به حساب و کتاب و عدد و رقم مربوط می‌شود٬ چشم تیز می‌خواهد و دقتی بالا که اگر نباشد قطعا می‌تواند در سرنوشت مالی یک سازمان٬ شرکت و یاد نهاد اثرگذار باشد. از همین رو توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روز در تقویم به حسابداران نشان از جایگاه ویژه آنان است. 
 
روز حسابدار را باید فرصتی ارزشمند برای شناساندن و بالابردن سطح آگاهی عمومی از نقش حسابداران دانست و اذعان نمود که حسابداری تنها یک شغل عادی نیست بلکه یک حرفه است و برای کارکردن در این شغل به دانش حرفه ای و تخصص نیاز است.
 
پانزدهم آذر ماه روز حسابدار٬ فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران٬ گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات آنان برداشته شود، اینجانبان ضمن تبریک روز حسابدار از تلاش های صادقانه کلیه همکاران ارجمند حوزه خزانه داری جمعیت هلال احمر استان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و موفقیت روزافزون و سلامتی شماها  را از خداوند متعال خواستاریم.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *