ایلام

چهارشنبه 31 شهریور 1400

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت روز پزشک
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام در  پیامی روز پزشک را به جامعه خدوم و شجاع پزشکی به‌خصوص پزشکان انسان‌دوست و داوطلب جمعیت هلال احمر تبریک گفت.
 
 در متن این پیام آمده است:
 
 
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 
 فرا رسیدن اول شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک فرصت مناسبی است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم در آن مورد تقدیر و توجه قرار گیرد.
 
نقطه به نقطه ایران اسلامی همواره مهد پرورش بزرگان و دانشمندانی بوده که در راه خدمت به جامعه و انسانیت از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.
 
بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین موهبت های الهی است و بار دیگر مردم شریف ایران اسلامی نظاره گر تلاش های ایثارگرانه و از خودگذشتگی پزشکان و تیم کادر درمان، که در این شرایط دشوار، سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده اند، هستند. 
 
 یقینا این از خودگذشتگی ها و جانفشانی ها، خاطرات حماسه‌هایی را که کادر درمانی کشور در ایام دفاع مقدس رقم زدند در خاطرات زنده می کند و در نزد خداوند بی اجر و پاداش نخواهد ماند.
 
اینجانب این روز بزرگ را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه خدوم و شجاع پزشکی تلاشگر ایران اسلامی به خصوص پزشکان انسان دوست و داوطلب جمعیت هلال احمر استان ایلام تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی آنان را در ارائه خدمات شایسته به مردم عزیز ایران اسلامی مسئلت می‌نمایم.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *