ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401

نجات مرد ۶۳ ساله از ارتفاعات منطقه رنو توسط نجاتگران هلال احمر

نجات مرد ۶۳ ساله از ارتفاعات منطقه رنو توسط نجاتگران هلال احمر
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مرد ۶۳ ساله ای که از ارتفاعات منطقه رنو به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود توسط تیم واکنش سریع و کوهستان جمعیت هلال احمر و نیروهای مردمی نجات یافت.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری در این خصوص گفت: امروز و در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات منطقه رنو بلافاصله تیم واکنش سریع و تیم کوهستان جمعیت هلال احمر استان به محل حادثه اعزام شدند.
 
علی اکبری اظهار داشت: نجاتگران هلال احمر پس از دسترسی به مصدوم که از ناحیه دست و مچ پا دچار شکستگی شده بود وی را با استفاده از بسکت وی را تثبیت فیزیکی و با بستن کارگاه نجات در کوهستان مصدوم را از دیواره کوه به منطقه ایمن منتقل کردند.
 
وی گفت: فرد مصدوم با کمک نجاتگران هلال‌احمر و نیروهای مردمی به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل همکاران اورژانس گردید.
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *