ایلام

یکشنبه 10 مرداد 1400

نجات جان یک بیمار قلبی در ارتفاعات کوه کاسه ماس آبدانان

نجات جان یک بیمار قلبی در ارتفاعات کوه کاسه ماس آبدانان

✔️مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مرد ۶۳ ساله ای که در ارتفاعات کوه کاسه ماس دچار ناراحتی قلبی شده بود توسط نجاتگران هلال احمر و نیروهای اورژانس از مرگ نجات یافت.

✔️به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری در این خصوص اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام (شماره ١١٢) مبنی بر ناراحتی قلبی یک نفر در ارتفاعات کوه کاسه ماس شهرستان آبدانان بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه موموری به همراه نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

✔️علی اکبری بیان کرد: نجاتگران هلال احمر با دسترسی به مصدوم و بررسی وضعیت او ، مشخص شد که فرد ، دچار ناراحتی قلبی شده و اقدامات اولیه درمانی با همکاری نیروهای اورژانس بر روی مصدوم انجام شد.

✔️وی ادامه داد: نجاتگران هلال احمر با استفاده از تجهیزات کوهستان مرد ۶۳ ساله را به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

✔️وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیرو‌های جمعیت هلال احمر استان ایلام نیز در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *