ایلام

چهارشنبه 31 شهریور 1400

سه نقاهتگاه بیماران‌ کرونایی در ایلام راه اندازی شد

 
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: سه نقاهتگاه بیماران‌ کرونایی در سه شهرستان این استان با تجهیزات ارسالی جمعیت هلال احمر کشور تجهیز شده است.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام علی اصغر علی اکبری اظهار داشت: این نقاهتگاه ها در شهرستان های دره شهر، آبدانان و دهلران برپا شده است.
 
وی ادامه داد: این نقاهتگاه ها به ۳۰ تخت بیمارستانی و ۲۰ تخت خوابگاهی، ست امکانات اولیه پزشکی نظیر ساکشن، ترالی پانسمان و دستگاه ساکشن و کپسول اکسیژن مجهز شده است.
 
مدیرعامل هلال احمر ایلام تاکید کرد: این نقاهتگاه ها در سالن های ورزشی سپاه پاسداران تعیین شده از سوی ستاد کرونای شهرستان‌ها و با نظر دانشگاه علوم پزشکی و ستاد استانی کرونا مورد استفاده برای بیماران کرونایی قرار خواهند گرفت.
 
علی اکبری به سایر فعالیت‌های این جمعیت در حوزه کرونا اشاره کرد و گفت: مشارکت در طرح شهید سپهبد سلیمانی در کنار سپاه پاسداران و دانشکاه علوم پزشکی ، اجرای طرح نذر سلامت، آمران سلامت، کنترل مبادی مرزی، مشارکت در طرح اعمال محدودیت تردد در ورودی های استان، توزیع بسته هالی معیشتی و پرداخت کمک هزینه به بیماران کرونایی و همکاری اعضا در مراکز واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی از جمله این خدمات است.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *