ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399
دیدار مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام مطرح شد:

داروخانه هلال احمر بهترین داروخانه استان از نظر ارائه خدمات به مردم و نیروهای مسلح است/ افزایش همکاری‌های متقابل داروخانه هلال احمر با تامین اجتماعی نیروهای مسلح/ آمادگی فروشگاه اتکا جهت ارائه خدمات به کارکنان هلال احمر

 
 
مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح به همراه مدیر فروشگاه اتکا به همراه جمعی از کارکنان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان پیرامون همکاری مشترک دیدار و گفت گو کردند.
 
 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان ضمن ارائه گزارشی از خدماتی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مجموعه فروشگاه اتکا در استان، گفت: داروخانه هلال احمر بهترین داروخانه استان ایلام از نظر ارائه خدمات به مردم و نیروهای مسلح است و بیمه شدگان ما نسبت به داروخانه هلال احمر هم از لحاظ رفتاری و هم از لحاظ نحوه ارائه خدمات رضایتمندی کامل دارند.
 
بسطامی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات هلال احمر خواستار تداوم و افزایش همکاری‌های متقابل در داروخانه جمعیت هلال احمر با اداره تامین اجتماعی نیروهای مسلح شد.
 
علیزاده مدیر فروشگاه رفاه استان در این جلسه با بیان اینکه فروشگاه اتکا یکی از فروشگاه های بزرگ زیر مجموعه وزارت دفاع است، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارکنان هلال احمر در سطح استان اعلام کردند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام ضمن استقبال از همکاری و تعامل با تامین اجتماعی نیروهای مسلح و فروشگاه اتکا آمادگی خود را جهت همکاری اعلام کرد و گفت: انشالله که بتوانیم با همکاری هم دیگر خدمات خوبی به مردم ارائه بدهیم.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *