ایلام

چهارشنبه 31 شهریور 1400

بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره): راه اصلاح یک مملکت اصلاح فرهنگ آن مملکت است."

"
✍به گزارش رابط خبری جمعیت هلال احمر شهرستان دهلران، ریس شعبه شهرستان ،اردشیر بوستانی گفت: اصلاح فرهنگ عمومی از همه کارها مهمتر است، این کار محورکارهای دیگر است.
 
✍رئیس شعبه هلال احمردهلران با اشاره به اهمیت مقوله عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: حجاب برترین پوششی است که می توان اتخاذ کرد و باید در کمیته های حجاب و عفاف مواردی در دستور کار قرار گیرد تا ذهنیت نامناسب نسبت به این مقوله اصلاح شود. امروز عفیف بودن هیچ ارتباطی با جنسیت ندارد و مخصوص همه آقایان و بانوان است و باید در فضاهای اداری به این اصل توجه شود و رعایت اخلاق مدنظر همگان قرار گیرد. امر به معروف و نهی از منکر یکی از مواردی است که باید در این مسیر مورد توجه قرار گیرد و ذهنیت ها نسبت به این فریضه تغییر پیدا کند.
 
✍اردشیربوستانی بیان کرد : باید به گونه ای رفتار کرد که دیگران از این رفتار اسلامی الگو گرفته و آرزو کنند عضوی از هلال احمر باشند. رفتار و اخلاق حسنه آن موردی است که امروز اهمیت زیادی دارد زیرا پرسنل واعضای هلال احمر با تمامی اقشار جامعه در ارتباط هستند. رفتار حسنه ما سبب می شود تا آموزش های ما نتایج بهتری داشته باشد. باید برنامه های آموزشی ما شامل موارد اجتماعی شود و یکی از موارد که امروز از اهمیت بسزایی برخوردار است مقوله تحکیم خانواده است. همکاری باسپاه و حوزه بسیج خواهران می تواند در این عرصه به جمعیت هلال احمر کمک کند.
 
✍وی  افزود:دراین جلسه فرمانده حوزه بسیج خواهران برای تعامل و همکاری وامضای تفاهم نامه برای برنامه های آموزشی ،مناسبتی، ودرمانی وکمک به نیازمندان  برگزار گردیدودرپایان جلسه ازخواهران پرسنل اداره بمناسبت هفته حجاب و عفاف تقدیر واهدای لوح یادبود گردید.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *