ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399

برگزاری اولین نشست کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در هلال‌احمر ایلام

 
مدیر عامل جمعیت هلال حمر استان ایلام گفت: اولین نشست کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب با هدف ترویج و فرهنگ سازی عفاف و حجاب در بین کارمندان و اعضاء جوانان، داوطلبان ، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به منظور پرورش فضایل اخلاقی و فراگیر شدن عفاف و حجاب  در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری بیان کرد: در اولین نشست کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب کمیته های تخصصی عفاف و حجاب تشکیل و اعضای این کمیته ها انتخاب شدند.
 
علی اکبری اظهار داشت: کمیته های آموزش ، سلامت اجتماعی، مشارکت، سرمایه اجتماعی، تبلیغات، اطلاع رسانی و مستند سازی در کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جمعیت هلال احمر استان ایلام تشکیل شدند.
 
وی افزود: در این نشست اعضای کارگروه جمعیت هلال احمر استان برنامه های پیشنهادی خود را جهت ترویج و فرهنگ سازی عفاف و حجاب در بین کارمندان و اعضاء جوانان، داوطلبان ، امدادگران ، نجاتگران، مراجعان و مددجویان اعلام کردند.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: مسئله حجاب در فرهنگ دینی ما جدا از مسائل فرهنگی، اعتقادی و ارزشی که اسلام به آن پرداخته در حوزه جامعه شناسی و روانشناسی اجتماعی یکی از مهم ترین محورهای رشد و بالندگی هر جامعه است.
 
حجت الاسلام والمسلمین الیاسی اظهار داشت: یکی از مهم ترین نقشه های که دشمن حتی بیشتر از جنگ اقتصادی بر روی آن سرمایه گذاری کرده است همین مسئله حجاب و عفاف است.
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان شاغل در جمعیت هلال احمر استان گفت: منابع انسانی جمعیت هلال احمر استان سرمایه های ارزشمند انسانی و مجموعه ای از خوبان هستند نه فقط در محیط اداری بلکه در جامعه و این نعمتی است که کارکنان برادر و خواهر شاغل در هلال احمر استان در محیطی سالم و همدل با حفظ رعایت شئونات اخلاقی، دینی و ارزشی در کنار هم و در راستای اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر خدمت رسانی می کنند.
 
گفتنی است: اولین نشست کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب با حضور مدیر عامل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان و کلیه اعضای کارگروه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب هلال احمر استان برگزار شد.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *