ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401

برگزاری اولین جلسه استانی باشگاه امدادگران و نجاتگران هلال احمر ایلام / دبیر شورای امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان انتخاب شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از برگزاری اولین جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری ضمن تسلیت ایام فاطمیه و دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: براساس دستورالعمل  باشگاه امدادگران و نجاتگران ،سومین دوره انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران برای اولین بار به صورت الکترونیکی و آنلاین همزمان با سراسر کشور در استان ایلام برگزار شد.
 
علی اکبری با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای توانمند سازی و افزایش مشارکت امدادگران در تصمیم گیریها و تصمیم سازی های جمعیت اظهار کرد: امدادگران سرمایه های جمعیت هلال احمر هستند و می بایست همواره آماده باشند.
 
وی در این جلسه بر تقویت ارتباط اعضای منتخب باشگاه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان با حوزه معاونت امداد و نجات تاکید کرد و گفت: راه‌اندازی باشگاه امدادگران با هدف شناسایی، ساماندهی و تقویت ظرفیت‌های تخصصی امدادگران و نجاتگران بسیار ضروری و حایز اهمیت است.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار داشت: فعالیت باشگاه امدادگران و نجاتگران یکی از فرصت‌های ارزشمندی است که اعضای آن با مطالعه دقیق دستورالعمل ها و ارائه راهکارهای مناسب هم در بعد استانی و هم در بعد کشوری، موجب تحول‌های مثبت و مفیدی در حوزه امدادونجات خواهد شد.
 
در ادامه این جلسه بیگ محمدی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گزارشی از روند برگزاری انتخابات و چگونگی تشکیل باشگاه امدادگران و نجاتگران استان  وروند ادامه فعالیت های باشگاه امدادگران و نجاتگران استان را ارائه نمودند و بر استفاده از ظرفیت بالقوه موجود نظیر هیات های مذهبی و خیرین جهت جذب نجاتگران و رفع مشکلات پایگاه ها تاکید کردند.
 
در پایان این نشست، با حضور مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاون امداد و نجات و  نماینده حراست و بازرسی جمعیت هلال احمر استان جهت انتخاب دبیر استانی رای گیری صورت گرفت و صادق یاری به مدت سه سال با رای اعضاء به عنوان دبیر شورای امدادگران و نجاتگران استان انتخاب شد.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *