ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401

برخورد یک خودرو با کارگر شهرداری در شهرستان دره شهر یک نفر را مصدوم کرد/ فرد مصدوم که به داخل سیل بند سقوط کرده بود توسط نجاتگران هلال احمر نجات یافت

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری با کارگر شهرداری حین کار در شهرستان دره شهر این فرد ۴۴ ساله که به داخل سیل بند سقوط کرده بود توسط نجاتگران هلال احمر نجات یافت.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، غلامرضا علی محمدی در این خصوص اظهار داشت:در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام (شماره ١١٢) و اعلام این حادثه بلافاصله تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان دره‌شهر به محل حادثه اعزام شدند.
 
 
علی محمدی بیان کرد: نجاتگران هلال احمر پس از رسیدن به محل حادثه و انجام اقدامات اولیه امدادی با استفاده از ست نجات کوهستان فرد مصدوم را به بالای سیل بند انتقال و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس گردید.
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیرو‌های جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *