ایلام

چهارشنبه 31 شهریور 1400

انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه شوراهای حل اختلاف و جمعیت هلال احمر در استان ایلام

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: تفاهم نامه همکاری دو جانبه بین شوراهای حل اختلاف و جمعیت هلال احمر استان ایلام در جهت ارتقاء فرهنگ صلح و سازش و مقابله با حوادث طبیعی و کاهش خسارات وارده از طریق استفاده حداکثری و اثر بخش از امکانات دو دستگاه منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری بیان کرد: هماهنگی و برنامه ریزی طرفین در زمینه های ارتقاء فرهنگ صلح و سازش و ایجاد شعبه صلحی در جمعیت هلال احمر استان، به عضویت درآمدن اعضای شوراهای حل اختلاف به عنوان داوطلب هلال احمر ، ارائه آموزش های امدادی جهت پیشگیری از حوادث و سوانح طبیعی، برگزاری دوره های آموزشی حقوقی و قضایی برای اعضاء هلال احمر و شناسایی و معرفی افراد آسیب دیده و بیماران خاص جهت پرداخت هزینه های درمانی از زمینه های همکاری مشترک در این تفاهم نامه است.

علی اکبری در نشست امضای تفاهم نامه ضمن ارائه گزارشی از حوزه های مختلف جمعیت هلال احمر استان ، آمادگی خود را جهت همکاری های مشترک با شوراهای حل اختلاف استان اعلام کرد.

سرپرست مرکز توسعه حل اختلاف استان اظهار داشت: شورای حل اختلاف هم مثل هلال احمریک نهاد مردمی است و هدفش این است که اختلافات بین مردم را از ریشه حل و فصل کند تا دوستی و صلح پایدار ایجاد شود و این هم از اشتراکات بین شوراهای حل اختلاف و هلال احمر است.

حجت الاسلام و المسلمین علی نظر تیموری کیا با بیان اینکه اعضای شوراهای حل اختلاف مثل اعضای هلال احمر داوطلبانه محور هستند، آمادگی خود را جهت همکاری های مشترک با هلال احمر اعلام کرد.

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری های مشترک توسط علی اصغر علی اکبری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و حجت‌الاسلام و المسلمین تیموری کیا سرپرست مرکز توسعه حل اختلاف استان امضاء شد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *