ایلام

یکشنبه 10 مرداد 1400

از برگزاری کارگاه پیشگیری از اعتیاد در هلال احمر ایلام تا تقدیر و تشکر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان

سرپرست معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر کارگاه پیشگیری از اعتیاد با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گزاری اجتماعی ویژه اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، شکراله جایدری با تاکید بر توجه سازمان جوانان هلال احمر در مسائل اجتماعی  افزود: پیشگیری از اعتیاد نه تنها برای فرد بلکه برای جلوگیری از فروپاشی خانواده ها و سلامت جامعه نیز بسیار مهم است.

جایدری با اشاره به برگزاری کارگاه یک روزه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و اهمیت آگاهی نسل جوان برای مقابله موفق با آسیب های اجتماعی افزود: در این کارگاه آموزشی که با مشارکت اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر استان برگزار شد، مباحثی آموزشی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و راه های مقابله با این آسیب اجتماعی مطرح شد.

وی تصرح کرد: در این کارگاه  اعضای کانون های دانشجویی با انواع مواد مخدر، روش تهیه و تاثیرات مخرب این بلای خانمان سوز توسط دکتر احمدی از اساتید دانشگاه ایلام آشنا شدند.

گفتنی است آقای کرمشاهی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن بازدید از این کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد از همکاری هلال احمر با ستاد مبارزه با مواد مخدر تقدیر و تشکر کرد و گفت: جمعیت هلال احمر یکی از دستگاه های پیشرو در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مقوله پیشگیری از اعتیاد است.

 

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *