ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401

نجات مرد ۵۳ ساله در ارتفاعات دینار کوه شهرستان دهلران

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مرد ۵۳ ساله که در ارتفاعات دینارکوه شهرستان دهلران به علت سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود توسط نجاتگران هلال احمر و نیروهای مردمی نجات یافت.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری در این خصوص اظهار داشت: بعد از ظهر دیروز در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان (شماره ١١٢)مبنی بر مصدوم شدن یک نفر در ارتفاعات دینار کوه بلافاصله ۴ تیم عملیاتی شامل(پایگاه کبیرکوه، یک تیم از شعبه مرکزی آبدانان و ۲ تیم از شعبه‌ دهلران) به محل حادثه اعزام شدند. 
 
علی اکبری بیان کرد: نجاتگران هلال احمر با دسترسی به فرد مصدوم و انجام اقدامات اولیه امدادی بر روی وی، با کمک نیروهای مردمی و تیم هیئت کوهنوردی شهرستان دهلران، فرد مصدوم را با استفاده از تجهیزات کوهستان از مسیرهای سخت و صعب العبور با وجود تاریکی هوا به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *