ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399

نجات جان بیمار قلبی در ارتفاعات کبیر کوه توسط نجاتگران هلال احمر

 
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: دیشب پیرمرد ۶۵ ساله که در ارتفاعات کبیر کوه منطقه روستای ماهوته دچار ناراحتی قلبی شده بود توسط نجاتگران هلال احمر و تکنسین اورژانس از مرگ نجات یافت.
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری در این خصوص گفت: دیروز در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام (شماره ١١٢) مبنی بر  ناراحتی قلبی یک نفر در ارتفاعات کبیر کوه منطقه روستای ماهوته بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه کبیر کوه به همراه یک نفر تکنسین اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. 
 
علی اکبری اظهار داشت: با دسترس نجاتگران هلال احمر  به مصدوم و بررسی وضعیت وی، مشخص شد که وی دچار ناراحتی قلبی شده و اقدامات اولیه درمانی با همکاری تکنسین اورژانس بر روی مصدوم انجام شد. 
 
وی ادامه داد:نجاتگران هلال احمر با استفاده از تجهیزات کوهستان پیرمرد ۶۵ ساله را به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اوژانس گردید. 
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *