ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399

انتقال پیرمرد ٧١ ساله از کوه سیوان توسط نجاتگران هلال احمر

 
 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: پیرمرد ۷۱ ساله ای که در کوه سیوان منطقه روستای سیاه سیاه شهرستان سیروان به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم و دچار شکستگی ران شده بود با کمک نیروهای مردمی و تیم امداد و نجات شهرستان سیروان به مراکز درمانی منتقل شد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری بیان کرد:دیشب و در پی تماس تلفنی با (شماره  ۱۱۲) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر از ارتفاع در کوه سیوان منطقه روستای سیاه سیاه شهرستان سیروان بلافاصله تیم امداد و نجات این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند. 
 
علی اکبری در این خصوص گفت: نجاتگران هلال احمر با رسیدن به محل حادثه اقدامات اولیه امدادی را بر روی مصدوم که از ناحیه ران دچار شکستگی شده بود انجام دادند. 
 
 وی ادامه داد:نجاتگران هلال احمر پس از انجام اقدامات اولیه امدادی با کمک نیروهای مردمی مصدوم را به بیمارستان شهید فیاض بخش لومار انتقال دادند. 
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *