ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399

نجات مرد ۴۸ ساله از ارتفاعات روستای چم چرود شهرستان چرداول توسط نجاتگران هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: فرد ۴۸ ساله ای که امروز در ارتفاعات روستای چم چرود شهرستان چرداول به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم و دچار شکستگی از ناحیه مچ و ساق پا شده بود توسط نجاتگران هلال احمر  رها سازی و پس از عبور از مسیر های سخت و صعب العبور به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی انتقال داده شد. 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری بیان کرد: ظهر امروز در پی تماس تلفنی با (شماره  ۱۱۲) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات 
روستای چم چرود شهرستان چرداول بلافاصله تیم واکنش سریع و تیم کوهستان هلال احمر شهرستان چرداول به محل حادثه اعزام شدند. 
 
علی اکبری در این خصوص گفت: نجاتگران هلال احمر با رسیدن به محل حادثه و رها سازی مصدوم که از ناحیه مچ و ساق پا دچار شکستگی شده بود اقدامات اولیه امدادی را بر روی وی انجام دادند. 
 
 وی ادامه داد:نجاتگران هلال احمر با استفاده از تجهیزات کوهستان مصدوم را از مسیر های سخت و صعب العبور به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی انتقال دادند. 
 
وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *