ایلام

سه شنبه 12 مهر 1401
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام در جلسه کارگروه آموزش همگانی و پدافند غیرعامل:

در سال گذشته بیش از 12 هزار و 600 نفر از آموزش های همگانی هلال احمر در 862 دوره بهره مند شدند

در سال گذشته بیش از 12 هزار و 600 نفر از آموزش های همگانی هلال احمر در 862 دوره بهره مند شدند/ کسب مقام سوم کارگروه امداد و نجات در ارزیابی عملکرد کارگروه های ذیل شورای پدافند غیر عامل استان ایلام/ هلال احمر استان ایلام آمادگی دارد، مانور پناه گیری و خروج ایمن و آموزش های همگانی برای تمامی دستگاه های اجرایی استان برگزار کند/ روز ۲۸ خرداد روز سرنوشت سازی برای کشور است و باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام در جلسه کارگروه آموزش همگانی و پدافند غیرعامل:
 
⭕در سال گذشته بیش از 12  هزار و 600  نفر از آموزش های همگانی هلال احمر در 862 دوره  بهره مند شدند/ کسب مقام سوم کارگروه امداد و نجات در ارزیابی عملکرد کارگروه های ذیل شورای پدافند غیر عامل استان ایلام/ هلال احمر استان ایلام آمادگی دارد، مانور پناه گیری و خروج ایمن و آموزش های همگانی برای تمامی دستگاه های اجرایی استان برگزار کند/ روز ۲۸ خرداد روز سرنوشت سازی برای کشور است و باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.
 
اولین جلسه کارگروه آموزش همگانی و پدافند غیرعامل  درسال 1400 به منظور بررسی وضعیت آموزش همگانی جمعیت هلال احمر در خصوص مقابله با اثرات حوادث و بلایا با حضورمدیر عامل ، معاون آموزش و پژوهش،رئیس اداره حراست جمعیت هلال احمر استان و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کمیته پدافند غیرعامل در حوزه معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: در سال 1399 بیش از 12  هزار و 600  نفر از آموزش های همگانی هلال احمر در 862 دوره  بهره مند شدند.
 
علی اصغر علی اکبری با اشاره به کسب مقام سوم کارگروه امداد و نجات در ارزیابی عملکرد کارگروه های ذیل شورای پدافند غیر عامل استان ایلام ازهمراهی و همکاری اعضای این کارگروه تشکر و قدردانی کرد.
 
علی اکبری در ادامه خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان ایلام آمادگی دارد، مانور پناه گیری و خروج ایمن و آموزش های همگانی امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات برای تمامی دستگاه های اجرایی استان برگزار کند.
 
وی تاکید کرد: هر گروه از مردم ، دستگاه ها ، NGOها و تشکل ها در صورت اعلام آمادگی کلاس های آموزش امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات توسط این جمعیت برای آنها برگزار نماییم.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: روز ۲۸ خرداد روز سرنوشت سازی برای کشور است و باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.
 
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان در این جلسه گفت: یکی از اهداف اساسی پدافند غیر عامل در حوزه آموزش های همگانی تاب آور نمودن جامعه است و در این راستا هیچ چاره ای نداریم جز اینکه مفاهیم امداد و نجات را به درون خانواده ها به عنوان رکن اصلی و اساسی جامعه ببریم.
 
حسن تردست اظهار داشت: در آموزش های همگانی تمامی افراد جامعه هدف ما هستند که دستگاه های اجرایی هم یکی از این جامعه هدف است که باید این آموزش ها را فرا بگیرند.
 
در این جلسه نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کارگروه پدافند غیرعامل با بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود و تشکر و قدردانی از جمعیت هلال احمراستان به جهت برگزاری مانور و آموزش های همگانی در دستگاه های اجرایی ، آمادگی خود رابرای هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر اعلام کردند.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *