ایلام

پنجشنبه 08 آبان 1399

برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت آب و غذا در شرایط اضطراری به صورت مجازی توسط کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فنی پسران ایلام

 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: دوره آموزشی بهداشت آب و غذا در مواقع اضطراری یکی از مباحثی است که هر امداد گر و نجاتگر باید بداند چون علاوه بر اینکه در بعد فردی به دانش افراد اضافه می شود در آینده می تواند کمک کاری برای خود، خانواده و جامعه باشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام،کارگاه آموزشی بهداشت آب و غذا درشرایط اضطراری به صورت مجازی توسط کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فنی پسران ایلام و با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام و رئیس دانشگاه فنی پسران ایلام ویژه جوانان سراسر کشور برگزار شد.
 علی اصغر علی اکبری ضمن تشکر از مدیریت دانشگاه فنی پسران ایلام گفت: رابطه بسیار خوب و تنگاتنگ بین هلال احمر و دانشکده فنی پسران در ایلام وجود دارد و کانون های دانشجویی هلال احمر در سطح استان بسیار خوب و فعال هستند. 
علی اکبری اظهار کرد: دوره آموزشی بهداشت آب و غذا در مواقع اضطراری یکی از مباحثی است که هر امداد گر و نجاتگر باید بداند چون علاوه بر اینکه در بعد فردی به دانش افراد اضافه می شود در آینده می تواند کمک کاری برای خود، خانواده و جامعه باشد.
 
گفتنی است امروز اولین جلسه کارگاه با موضوع آب سالم و نحوه تامین آن، بهداشت و نگهداری مواد غذایی برگزار شد و فردا هم ادامه کارگاه با حضور اعضا جوانان هلال احمر از سراسر کشور  و با موضوع سبد غذایی، گروه های آسیب پذیر، استانداردهای حداقل آب و مواد غذایی برگزار خواهد شد.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *